Pompy ciepła do ciepłej wody użytkowej

2 wrz    Bez kategorii

Jeśli szukasz energooszczędnego sposobu na zaopatrzenie swojego domu w ciepłą wodę, odpowiedzią są systemy ciepłej wody użytkowej dostarczane przez STIEBEL ELTRON. Zaprojektowane przez lidera niemieckiego rynku, pompy ciepła do ciepłej wody użytkowej STIEBEL zbierają naturalną energię z powietrza, aby efektywnie tworzyć ciepłą wodę. W przeciwieństwie do systemów solarnych, pompy ciepła do ciepłej wody użytkowej w Australii nie polegają na stałym dopływie światła słonecznego, lecz pracują o każdej porze dnia i nocy i we wszystkich warunkach pogodowych.

Pompy ciepła do ciepłej wody użytkowejPompy ciepła do ciepłej wody użytkowejPompy ciepła do ogrzewania hydraulicznegoPompy ciepła do ciepłej wody użytkowejAkcesoria do pomp ciepła do ciepłej wody użytkowej

Potrzebujesz ciepłej wody? Nie masz pewności co do odpowiedniego podgrzewacza wody? Kliknij tutaj, aby wypróbować interaktywny przewodnik wyboru produktów.

Dowiedz się więcej o pompach ciepła STIEBEL ELTRON

Już w 1976 roku firma STIEBEL ELTRON rozpoczęła rozwój technologii pomp ciepła do energooszczędnej ciepłej wody użytkowej. Pompa ciepła do ciepłej wody użytkowej STIEBEL ELTRON WWK okazuje się jedną z najbardziej efektywnych pomp na rynku, zapewniającą wysoką oszczędność energii i przyjazną dla środowiska ciepłą wodę przez cały rok. Ta technologia pompy ciepła do ciepłej wody użytkowej jest od ponad czterdziestu lat wypróbowana w Niemczech, aby zapewnić konsumentom prawdziwą oszczędność energii, środowiska i pieniędzy.

STIEBEL ELTRON Australia od 1996 roku dostarcza energooszczędne, zasilane powietrzem pompy do ciepłej wody, zarówno dla rynku komercyjnego, jak i mieszkaniowego w całej Australii. Dzięki temu STIEBEL ELTRON Australia szybko stał się synonimem wysokiej jakości, dobrze zaprojektowanych i energooszczędnych produktów, takich jak pompy ciepła, przepływowe podgrzewacze wody, podgrzewacze pomieszczeń i filtry wody.

Pompy do ciepłej wody użytkowej STIEBEL ELTRON zasilane powietrzem, dzięki swojej wyrafinowanej konstrukcji, zapewniają energooszczędną ciepłą wodę przez cały rok. W porównaniu z konwencjonalnymi elektrycznymi systemami ciepłej wody użytkowej w Australii, zużycie energii do podgrzewania wody może zostać zredukowane nawet o 70%. Nasze pompy ciepła są niezwykle wszechstronne, mogą być instalowane w pomieszczeniach i na zewnątrz i pracować w niższych temperaturach.

Systemy elektrycznych pomp ciepła do ciepłej wody użytkowej zbierają energię naturalną, aby zmniejszyć zużycie energii elektrycznej, obniżyć rachunki za ciepłą wodę i pomóc w ochronie środowiska.

Czy wiesz, że systemy ogrzewania wody są największymi domowymi odbiorcami energii elektrycznej w Melbourne i na całym świecie? Instalacja pompy ciepła może szybko i łatwo zmniejszyć zużycie energii, zapewniając jednocześnie stałą ilość ciepłej wody użytkowej.